Co dla Was przygotowałem?? Profesjonalnie zestawioną oprawę muzyczną opartą o największe taneczne przeboje wzbogacam o ciekawe quizy i zabawy, pokazy zdjęć i filmów itp. Wszystko połączone z taktem, wyczuciem i dobrym humorem.Kilkunastoletnie doświadczenie za konsolami ponad 100 klubów w Polsce i ponad 1000 zagranych imprez, miedzy innymi w najstarszym klubie studenckim w Polsce(Klub Pod Jaszczurami w Krakowie), dało mi umiejętności przydatne w indywidualnym podejściu do każdej imprezy tanecznej. Swoją bogatą kolekcję muzyczną rozwijam z powodzeniem od kilkunastu lat.
         Dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym o mocy maksymalnej 2800 WATT. Wspaniały nastrój wizualny zapewnia profesjonalne oświetlenie estradowe oraz inne ciekawe efekty m.in. bańki mydlane i ciężka mgła unosząca się przy podłodze wytwarzająca bajkowy klimat m.in. podczas pierwszego tańca, co niewątpliwie wpływa na wyjątkowość tej magicznej chwili.Skoro trafiliście na moją stronę, zapewne myślicie o dee jay’u na Wasze wesele.
         Przekonam Was, że dokonaliście właściwego wyboru. Od kiedy pojawiły się płyty CD a następnie pliki mp3 i zaczęło przybywać przystępnego sprzętu do odtwarzania muzyki, nie licząc komputerów – zawód mobilnego dee jay’a stał się coraz bardziej powszechny. Spokojnie mogę zaryzykować twierdzenie, że powstała wówczas swego rodzaju rywalizacja między dotychczasowymi ZESPOŁAMI a dee jay’ami pojawiającymi się na rynku.Na wielu stronach znajdziesz sporo argumentów przeciwko pierwszym i drugim. Osobiście uważam, że jedni i drudzy mogą sprawić, że impreza będzie wspaniałym wspomnieniem lub… drętwą klapą. Nie należy zatem generalizować w tej sferze. Jedno jest pewne – mamy dwie podstawowe alternatywy odnośnie oprawy muzycznej, w których można przebierać.